2002 yılından bugüne ücretsiz olarak e-posta hizmeti veren İlkposta.com, günden güne gelişen altyapısı ile şimdi daha hızlı ve daha güvenli.

İlkposta.com, Türkiye’nin önde gelen e-posta servislerinden biri. Yaklaşık 8 yıldır kesintisiz olarak hizmet veren İlkposta.com’un 100.000’i aşkın kullanıcısı, İlkposta’nın Türk internet dünyasının önemli markalarından biri olduğunu belgeliyor.

Bazılarımızın iş, bazılarımızınsa eğlence amaçlı olarak belki de en sık kullandığı internet hizmetlerden biri olan elektronik postalar, ilk yayılmaya başladıkları zamanki popülerliklerinden uzaklarmış gibi görünseler de, internet var oldukça hep bir gözümüz “e-mail”lerimizde olacak kuşkusuz. Bu sebeple her geçen gün e-posta sağlayıcılardan beklediğimiz hizmetler ve hizmet kalitesi artıyor. Daha güvenli, daha hızlı ve günlük yaşamımızı organize etmemize yardımcı olacak ekstra özelliklere sahip hizmetlerse işte bu noktada birkaç adım öne çıkıyor.

Güvenli, hızlı ve kolay kullanımı olan İlkposta.com, sizi tamamı Türkçe ve aradığınız birçok özelliği içeren bir e- posta deneyimine davet ediyor.

İlkposta.com “spam mail” olarak bilinen, genelde tanıtıcı reklamlar ve hatta bazen virüsler içerebilen istenmeyen postalara karşı yüksek güvenlik önlemlerine sahip bir hizmettir.

Her kullanıcısına 5 GB sanal disk alanı sağlayan İlkposta.com, ayrıca bu sanal belleği organize edebilmenize, klasörler haline getirip hesabınızı adeta bir “taşınabilir bellek” gibi kullanmanıza olanak vermektedir. Bununla birlikte 200 MB Gelen Kutusu ve 100 MB Ek Dosya alanı da İlkposta.com kullanıcılarına sunulmaktadır.

Ajanda olarak da kullanabileceğiniz, günlük, haftalık, aylık ve yıllık görünüm alternatifleri sunan Takvim de İlkposta.com kullanıcılarının sadece kendi hesapları ile edinebilecekleri ücretsiz bir hizmettir.

Siz de hızlı, güvenli, sade tasarımı sayesinde kullanımı kolay ve tamamı Türkçe bir elektronik posta hesabınız olsun istiyorsanız, İlkposta.com’a uğrayın.

7 yorum:

 1. Hizmetlerinizin aktif bir kullanıcısı olarak sizlere teşekkür ediyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

  - aymetlay -

  YanıtlaSil
 2. E-posta adresimi sorunsuz olarak yıllardır kullanıyorum.

  Kesintisiz ve hızlı hizmet verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum...

  Başarılarınızın devamını diliyorum...

  YanıtlaSil
 3. Merhaba Yıllardır Eposta Hizmetinizden Yararlanıyorum Ve Hiç Sorun Yaşamadım Başarılarınızın Devamını Dilerim...

  YanıtlaSil
 4. Merhabalar ben de yılardır servisinizi kullanıyorum ve bugüne kadar herhangi bir aksaklık ile karşılaşmadım.Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum....

  YanıtlaSil
 5. Kimseyi Tutupta Övmem. Lakin Bu Ayrı Birşey Olacak Sanırım. Yıllar Yılı ilkposta.com 'u Kullanıyorum.
  Hem Bazı Posta Atmak yada ALmak için Yada Web Disk e Yükleme Yaparak Kullanmak için, Buradayım. Bu Başarının Alttında Olan Herkese Sevgi ve Saygı Dilerim. Desteklerimiz için Paypal Koyarsanız Yettiyince Destek Veririz. Başarılar..

  YanıtlaSil
 6. tebrik ediyorum gerçekten çok iyi bir servissiniz sanırım 2005'ten bu yana kullanıyorum :) tek bir şikayetim olacak parola değiştirme olayıyla ilgili 2005'ten beri parolamı değiştiremedimde hehe :)

  YanıtlaSil
 7. Bilader şifremizi unuttuk geri alamıyoruz.Şifremi unuttum linki yok çünkü :S

  YanıtlaSil